1. Przeżywamy dzisiaj Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to patronalne święto Liturgicznej Służby Ołtarza oraz Akcji Katolickiej. Módlmy się za wszystkich aspirantów, ministrantów i lektorów aby nadal z radością służyli Bogu przy ołtarzu. Również wszystkim członkom Akcji Katolickiej składamy życzenia Bożego błogosławieństwa.
  2. Za tydzień, w I Niedzielę Adwentu dokonamy poświęcenia opłatków, które będzie można nabywać w zakrystii u p. Kościelnego.
  3. W przyszłą niedzielę do naszej parafii przyjadą bracia klerycy Redemptoryści. Jeden z nich diakon wygłosi kazanie. Przeżywają oni w tym roku 100 –lecie obecności seminarium w Tuchowie, o którym to powiedzą przed południowymi Mszami Świętymi, a po nich będą rozprowadzać jubileuszowy numer swojego czasopisma seminaryjnego Rodzina Odkupiciela, z którego ofiary dobrowolne zostaną przeznaczone na pomoc dzieciom niepełnosprawnym w Tuchowie.
  4. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominać będziemy:
  • w poniedziałek – św. Cecylii
  • w środę – św. Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy

Wszystkim obchodzącym swoje imieniny i rocznice, składamy najserdeczniejsze życzenia i zapraszamy do udziału w Eucharystii.

  1. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9:00 prosimy mieszkańców Sikory: Sikora Renata nr 40, Faltyn Maria nr 38A, Leśnicka Zofia nr 38; os. Piszczkówka: Witkowska Maria nr 37A, Faron Kinga nr 37.
  2. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej w Gościu Niedzielnym m.in. bezpłatny dodatek, płyta z filmem opowiadającym o beatyfikowanym dzisiaj w Katowicach ks. Janie Masze.

Wszystkim Gościom oraz Parafianom
życzymy  błogosławionego całego tygodnia !