1. Przeżywamy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Dzisiejsza Uroczystość jest patronalnym świętem Służby Liturgicznej oraz Akcji Katolickiej. Módlmy się za wszystkich aspirantów, ministrantów i lektorów aby nadal z radością służyli Bogu przy ołtarzu. Również wszystkim członkom Akcji Katolickiej składamy życzenia Bożego błogosławieństwa. W naszej diecezji jest to również niedziela modlitw w intencji V synodu tarnowskiego.
  2. Za tydzień I niedziela adwentu oraz miesiąca grudnia. Na sumie zmiana tajemnic różańcowych. Zapraszamy w strojach góralskich, oprawę przenosimy na święta.
  3. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominać będziemy:
  • w sobotę – św. Andrzeja Apostoła

Wszystkim obchodzącym swoje imieniny i rocznice,
składamy najserdeczniejsze życzenia wielu łask Bożych

  1. Dziękujemy parafianom, którzy w tym tygodniu zadbali o czystość Kościoła i za ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła w najbliższą sobotę na godz. 900 – prosimy parafian z Jaszcze Górne: Pawlarczyk Krystyna nr 281, Królczyk Janina nr 276, Cięciwa Katarzyna nr 271, Bielska Władysława nr 269, Czajka Jadwiga nr 261.
  2. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która jest w przedsionku kościoła. W Gościu Niedzielnymin. kalendarz ścienny na przyszły rok.
  3. Dzisiaj po Mszy św. wieczornej zapraszamy na grupę biblijną.
  4. Przekazaliśmy intencje pogrzebowe: Mariusz Michalik – gregorianka za śp. Antoniego Kołaciaka; ks. Robert Biel i Jego Klasztor – gregorianka za śp. Stanisława Bielskiego, śp. Antoniego Kołaciaka oraz 14 int. za śp. Bronisławę Faron, 3 int. za śp. Marię Wójciak, 5 int. za sp. Stanisława Grzywnowicza.
  5. W gablocie są dwa ogłoszenia. Jedno dotyczy możliwości świadczenia pomocy rehabilitacyjnej dla osób niepełnosprawnych. A druga małopolskiego programu Tele–Anioł, czyli o bezpłatnej opasce bezpieczeństwa dla osób starszych.

Wszystkim Gościom oraz Parafianom życzymy dobrej niedzieli
i błogosławionego całego tygodnia !