1. Przeżywamy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Dzisiejsza Uroczystość jest patronalnym świętem Służby Liturgicznej oraz Akcji Katolickiej. Módlmy się za wszystkich aspirantów, ministrantów i lektorów aby nadal z radością służyli Bogu przy ołtarzu. Również wszystkim członkom Akcji Katolickiej składamy życzenia. W naszej diecezji jest to również niedziela modlitw w intencji V Synodu Tarnowskiego.
 2. Za tydzień I niedziela adwentu oraz miesiąca grudnia. Na sumie zmiana tajemnic różańcowych. Zapraszamy w strojach góralskich, oprawę przenosimy na święta. Składka na cele parafialne.
 3. W najbliższym tygodniu przeżywać będziemy I sobotę miesiąca grudnia. W I sobotę zapraszamy na godz. 16.30 na różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu NMP.
 4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w piątek – święto św. Andrzeja Apostoła. Wszystkim solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia.
 5. W środę na godz. 16.00 zapraszamy wszystkich aspirantów.
 6. W tym tygodniu odbędą się spotkania przygotowujące młodzież do bierzmowania. Na Msze św. o godz. 17.00 zapraszamy uczniów: w czwartek – klasa VII, w piątek – klasa VIII i III Gimnazjum.
 7. W najbliższy piątek w Tylmanowej o godz. 19.30 odbędzie się Dekanalne Spotkanie Młodzieży. Zapraszamy młodzież z naszej parafii.
 8. Duszpasterstwo osób niepełnosprawnych rejonu górskiego zaprasza osoby niepełnosprawne i ich opiekunów na Msze św. do kościoła w Łącku w dniu 2 grudnia 2018. na godz. 15.00. po Mszy św. spotkanie integracyjne w domu parafialnym.
 9. Za tydzień na sumie poświęcimy opłatki, które będzie można nabywać po Mszach świętych u Pani organistki.
 10. Dziękujemy parafianom, którzy w tym tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła w najbliższą sobotę na godz. 900 – prosimy parafian: os. Jamne Górne: Jagieła Magdalena nr 174A, Kobylarczyk Anna nr 171, Buczek-Jagieła Dorota nr 170B, Kuziel Bożena nr 170, Foks Katarzyna nr 164, Lupa Janina nr 163A.
 11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która znajduje się w przedsionku kościoła. W Gościu Niedzielnym in. bezpłatny dodatek – kalendarz ścienny na rok 2019.
 12. W imieniu Dzieci Polskich mieszkających na Ukrainie i ks. Rafała Zborowskiego składamy Bóg zapłać za dary które im przekażemy na święta.
 13. Przekazaliśmy Ks. Robertowi Bielowi i jego klasztorowi gregorianki na grudzień 2 za śp. Jan Michurę, oraz śp. Józefę Piszczek i śp. Marię Szymczak.
 14. W czwartek pożegnaliśmy śp. Józefę Piszczek z os. Ustrzyk, a w sobotę śp. Marię Szymczak z os. Jaszcze Dolne.

 

 

Wszystkim parafianom i gościom życzymy miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!