1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Chrztu Pańskiego i zakończenie okresu Bożego Narodzenia. Zachęcamy do dalszego śpiewania jeszcze kolęd i pastorałek. Bóg zapłać za składkę na cele parafialne.
  2. <Na sumie> Bóg zapłać Orkiestrze Dętej z Ochotnicy Dolnej za piękne granie oraz Chór parafialny z Tylmanowej za piękne śpiewanie.
  3. Z racji, że I sobota była uroczystością Objawienia Pańskiego, rozważania i różaniec przenosimy na najbliższą sobotę o godz. 16.15. Serdecznie zapraszamy.
  4. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy mieszkańców Jamne Dolne: Wanata Anna nr 146, Lupa Maria nr 145, Królczyk Irena nr 140B, Kozielec Iwona nr 140A, Piszczek Andrzej nr 140, Górska Monika nr 140D.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym art. o najstarszej świątyni Europy, w której króluje Maryja.
  6. Wyrażamy wdzięczność dzieciom i młodzieży, która przeszła po parafii w ramach kolędy misyjnej. Zebrali 10.310 złotych. Bóg zapłać.
  7. Wiejski Ośrodek Kultury oraz Związek Podhalan i Koło Gospodyń w Ochotnicy Górnej zapraszają na Jasełka dzisiaj o godz. 17.00 WOK-u. Po przedstawieniu odbędzie się krótkie spotkanie Członków Związku Podhala.
  8. Program dalszej wizyty duszpasterskiej w parafii. Szczegółowy plan można przeczytać w gablocie i na stronie parafialnej: www.ochotnicagorna.pl

Wszystkim Gościom oraz Parafianom
życzymy  błogosławionego całego tygodnia !