1. Dzisiejszą Niedzielą kończymy Oktawę Zmartwychwstania Pańskiego. Przeżywamy również Uroczystość Miłosierdzia Bożego. Pan Jezus powiedział do św. S. Faustyny: „Pragnę, aby to święto było uroczyście obchodzone w pierwszą niedzielę po Wielkanocy. Pragnę aby to święto Miłosierdzia było ucieczką i schronieniem dla wszystkich dusz, a szczególnie dla biednych grzeszników.”
 2. Dzisiaj o godz. 1500 zapraszamy do kościoła i przed telewizory, będziemy odprawiać nabożeństwo w Godzinie Miłosierdzia.
 3. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Bóg zapłać za ofiary do puszek na cele Caritasu.
 4. Zwycięzcami konkursu biblijnego są:
 • w grupie klas 1 – 4:
 1. Alicja Królczyk, Jacek Królczyk i Mateusz Wójciak;
 2. Filip Cabała i Karolina Chlebek;
 3. Filip Kiełbasa i Maja Chrobak;
 • w grupie klas 5 – 8:
 1. Agata Królczyk, Krzysztof Królczyk i Patrycja Polaczyk;
 2. Anna Gierczyk i Julia Rusnak;
 3. Piotr Kiełbasa i Oliwia Śliwka

Po odbiór nagród zapraszamy do zakrystii. Zapraszamy również dzieci, które nie zajęły żadnego miejsca, po odbiór słodkiej nagrody.

Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim biorącym udział. Dziękujemy Grupie Biblijnej za zorganizowanie tego konkursu i czuwanie nad całością.

 1. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 900 prosimy parafian z Iwanki: Wygrecka Antonina nr 229, Tarchała Monika nr 229A, Piszczek Krystyna nr 232, Czajka Janina nr 230, Wójciak Maria nr 228.
 2. We wtorek na godz. 1600 zapraszamy Dzieci Komunijne na zdjęcia i spotkanie.
 3. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej w Gościu Niedzielnym dodatek – obrazek z wizerunkiem Najświętszego Serca Jezusowego.
 4. W środę pożegnaliśmy śp. Józefa Chrobaka z os. Forendówki.

 

Wszystkim Gościom wypoczywającym na terenie naszej Parafii jak również naszym Parafianom życzymy miłego tygodnia