1. Dzisiejszą niedzielą kończymy Oktawę Zmartwychwstania Pańskiego. Przeżywamy również Uroczystość Miłosierdzia Bożego. Pan Jezus powiedział do św. S. Faustyny: „Pragnę, aby to święto było uroczyście obchodzone w pierwszą niedzielę po Wielkanocy. Pragnę aby to święto Miłosierdzia było ucieczką i schronieniem dla wszystkich dusz, a szczególnie dla biednych grzeszników.”
  2. Dzisiaj rozpoczynamy – Tydzień Miłosierdzia. Bóg zapłać za ofiary do puszek na cele Caritasu.
  3. Zapraszamy uczniów klasy VII wraz z rodzicami w piątek na Msze św. wieczorową.
  4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym art. o święcie Bożego Miłosierdzia.
  5. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy mieszkańców Furcówka: Chryczyk Katarzyna nr 419B, Chryczyk Maria nr 419, Król Katarzyna nr 419A, Chryczyk Karolina nr 419C, Smreczek Aneta nr 415.
  6. Parafia św. Małgorzaty w Nowym Sączu zaprasza na Seminarium Odnowy Wiary ze św. Janem Pawłem II. Są to 8-tygodniowe rekolekcje w życiu codziennym. Pierwsze spotkanie w czwartek tj. 20 kwietnia o godz. 17.30. Szczegóły w gablocie.
  7. Wójt Gminy Ochotnica Dolna informuje, że w dniu 18 kwietnia (wtorek) na terenie Gminy przeprowadzona będzie nieodpłatnie zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Elektroodpady należy gromadzić na parkingu przy Szkole Podstawowej w Ochotnicy Górnej w godz. 700-1200.

 

Wszystkim Gościom oraz Parafianom życzymy  błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!