1.   Przeżywamy Uroczystość Objawienia Pańskiego, czyli Trzech Króli. Po każdej Mszy św. poświęcenie złota, kadzidła i kredy. W tym dniu na sumie odbędzie się rozesłanie kolędników misyjnych, którzy zapukają do naszych domów. Prosimy o ich życzliwe przejęcie. Ofiary złożone przy tej okazji będą przekazane naszym misjonarzom. Po sumie zmiana Tajemnic Różańcowych. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę na cele parafialne.

2.     Za tydzień Niedziela Chrztu Pańskiego i zakończenie okresu Bożego Narodzenia. Jednak w naszej tradycji kolędujemy do 2 lutego.

3.     Plan Kolędy: TUTAJ

4.     Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość Kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła w najbliższą sobotę na godz. 9.00 zapraszamy mieszkańców os. Polaki: Urbaniak Stanisława nr 133, Czajka Wiesława nr 130, Jagieła Maria nr 132B, Tokarczyk Katarzyna 127, Syjud Bożena nr 131A, Jagieła Weronika nr 132A.

5.     Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym m.in.  o królach, którzy odwiedzili nowonarodzonego Jezusa.

6.     W przyszła niedzielę Wiejski Ośrodek Kultury organizuje koncert Integracja Społeczności Romskiej. Na Mszy św. o godz. 16.00 złoży świadectwo Angelo Ciureja, solista zespołu „Wałbrzych”.

Wszystkim gościom i parafianom życzymy  błogosławionego tygodnia.