1. Dzisiejsza niedziela to to tzw. Stary Rok. Msze święte tylko do południa. Na sumie będziemy przepraszać Dobrego Boga za miniony Rok i zawierzać Nowy Rok. Jutro Nowy Rok oraz Uroczystość NMP Bożej Rodzicielki. Msze św. jak w każdą niedzielę.
  2. W sobotę przypada uroczystość Objawienia Pańskiego, czyli Trzech Króli. Msze św. jak w każdą niedzielę. Po każdej Mszy św. poświęcenie złota, kadzidła i kredy.
  3. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca stycznia. Spowiedź pół godziny przed każdą Mszą święta. Natomiast w I czwartek i piątek o godz. 16.00 zapraszamy na adorację.
  4. Plan Kolędy: kliknij tutaj
  5. W przyszłą niedzielę przypada święto Chrztu Pańskiego, kończące okres Bożego Narodzenia.
  6. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła w najbliższy piątek na godz. 8.00 zapraszamy mieszkańców os. Czuby: Czajka Małgorzata nr 90, Polczyk Anna nr 88, Czajka Katarzyna nr 91, Czajka Jadwiga nr 87, Jamińska Teresa nr 85.

Przekazaliśmy gregorianki do ks. Roberta Biela i jego zakonowi: śp. Józef Chrobak, śp. Józef Jurkowski,  śp. Bolesława Polczyk, śp. Józefa Sikora.

W środę o godz. 15.00 Msza pogrzebowa śp. Lucyny Welber o os. Jaszcze Górne.