1. Dzisiaj Przeżywamy święto Najświętszej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Módlmy się za wszystkie katolickie rodziny, aby były domowymi Kościołami.
  2. We wtorek przypada Stary Rok, zakończymy go nabożeństwem, które rozpocznie się o godz. 16.00. Podczas uroczystej Eucharystii podziękujemy Bogu za miniony rok i przeprosimy Go za wszystkie nasze grzechy i zaniedbania. Serdecznie zapraszamy.
  3. W środę, 1 stycznia – Nowy Rok, uroczystość NMP Bożej Rodzicielki. Msze św. jak w każda niedzielę.
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca stycznia. W sobotę zapraszamy na godz. 16.30 na różaniec fatimski wynagradzający Niepokalanemu Sercu NMP. Spowiedź pół godziny przed każdą Mszą święta.
  5. W przyszłą niedzielę na sumie zmiana tajemnic różańcowych. Zapraszamy w strojach góralskich.
  6. Dziękujemy parafianom, którzy w tym tygodniu zadbali o czystość Kościoła i za ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła w najbliższą sobotę na godz. 900 – prosimy parafian z os. Jaszcze Dolne: Giemzik Marta nr 234A, Gumienna Beata nr 233, os. Iwanki: Wygrecka Antonina nr 229, Tarchała Monika nr 229, Piszczek Krystyna nr 232.
  7. Dzisiaj uczniowie Szkolnego Koła Caritas z naszej Szkoły będą przed Kościołem zbierać do puszek dobrowolne datki na rzecz leczenia i rehabilitacji Ani Klimek – dziecka chorego na przewlekłą mózgowo-rdzeniową niewydolność żylną. Bóg zapłać w imieniu Rodziny.
  8. Przekazaliśmy gregoriankę ks. Robertowi Bielowi i Jego Klasztorowi za śp. Barbarę Friesenbichler, śp. Czesława Króla, śp. Franciszka Młynarczyka – od Józefy z rodziną
  9. Wczoraj pożegnaliśmy śp. Franciszka Młynarczyka z os. Forendówki. Polećmy go miłosiernemu Bogu: Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie !

 

Wszystkim Gościom oraz Parafianom życzymy Szczęśliwego Nowego Roku
i błogosławionego całego tygodnia !