1. Przeżywamy święto Najświętszej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Módlmy się z wszystkie katolickie rodziny, aby były domowymi Kościołami.
  2. Jutro kończymy Stary Rok. Nabożeństwo na zakończenie Starego Roku o godz. 16.00. Podczas uroczystej Eucharystii podziękujemy Bogu za miniony rok i przeprosimy Go za wszystkie nasze grzechy i zaniedbania. Serdecznie zapraszamy na to nabożeństwo.
  3. We wtorek 1 stycznia –w Nowy Rok – uroczystość NMP Bożej Rodzicielki. Msze św. jak w każdą niedzielę.
  4. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Objawienia Pańskiego, czyli Trzech Króli. Po każdej Mszy św. poświęcenie złota, kadzidła i kredy. W tym dniu na sumie odbędzie się rozesłanie kolędników misyjnych, którzy odwiedzą nasze domy. Po sumie zmiana Tajemnic Różańcowych.
  5. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca stycznia. W sobotę zapraszamy na godz. 16.30 na różaniec fatimski, wynagradzający Niepokalanemu Sercu NMP. Spowiedź pół godziny przed każdą Mszą święta.
  6. Plan Kolędy można na przeczytać tutaj
  7. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła w najbliższą sobotę na godz. 9.00 zapraszamy mieszkańców os. Jamne Dolne: Piszczek Monika nr 140, Czajka Anna nr 139A, Lewicka Katarzyna nr 143; os. Szlagi: Chrobak Zofia nr 136, Czajka Józefa nr 134, Chrobak Maria nr 134A.
  8. Przekazaliśmy 2 gregorianki na styczeń za śp. Marię Błachut do ks. Roberta Biela i jego klasztoru.
  9. Dziś po Mszy św. wieczorowej spotkanie Związku Podhalan w ośrodku kultury.

Wszystkim gościom i parafianom życzymy  Szczęśliwego Nowego Roku!