1. Dzisiejsza niedziela to to tzw. Stary Rok. Na sumie będziemy przepraszać Dobrego Boga za miniony Rok i zawierzać Nowy Rok. Jutro Nowy Rok oraz Uroczystość NMP Bożej Rodzicielki. Msze św. jak w każdą niedziele.
  2. W sobotę przypada uroczystość Objawienia Pańskiego, czyli Trzech Króli. Msze św. jak w każdą niedzielę. Po każdej Mszy św. poświęcenie złota, kadzidła i kredy.
  3. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca stycznia. Spowiedź i adoracja od 16.00. W niedziele na sumie zmiana tajemnic różańcowych, składka na cele parafialne. Zapraszamy w strojach góralskich.
  4. W przeszłą niedzielę o godz. 10.30 i na sumie będzie grała Orkiestra Dęta z Ochotnicy Dolnej oraz Chór parafialny z Tylmanowej. Serdecznie zapraszamy.
  5. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na piątek prosimy mieszkańców Jamne Dolne: Rusnarczyk Renata nr 150B, Królczyk Janina nr 150A, Jandura Małgorzata nr 160C, Czajka Joanna nr 150D, Szlaga Maria nr 149A.
  6. Program dalszej wizyty duszpasterskiej w parafii. Szczegółowy plan można przeczytać w gablocie i na stronie parafialnej: www: ochotnicagorna.pl

Program na tydzień:

  1. Dzisiaj pogrzeb o godz. 13.00 śp. Jana Jurkowskiego z Anglii. W środę o godz. 13.00. śp. Mieczysława Chryczyka z os. Ustrzyk. Zmarła również śp. Katarzyna Gołdyn z os. Bielskie.

 

Wszystkim Gościom oraz Parafianom
życzymy  błogosławionego całego tygodnia !