1. Przeżywamy dzisiaj Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.
  2. We czwartek przypada Uroczystość Bożego Ciała. Msze św. w naszym Kościele o godz. 7.00, 10.00 z procesją oraz o 16.00. Nie ma Mszy w Jamnem, ani o 9. Po Mszy św. o 10 wyruszymy w procesji z Najświętszym Sakramentem do czterech ołtarzy, które prosimy zbudować podobne jak w ubiegłym roku wspólnym wysiłkiem czterech rodzin i ich sąsiadów: Maria i Jan Brusińscy – os. Iwanki 226; Janina i Józef Wygreccy – os. Kopcówka 297; Kazimiera i Ludwik Wójciak – os. Iwanki 223; Józefa i Stanisław Chlipała – os. Zawady 216.  Prosimy o zabranie na procesję Bożego Ciała baldachim, chorągwie, feretrony, poduszki procesyjne. Zapraszamy w strojach góralskich. Zapraszamy wszystkich ministrantów, lektorów, DSM, Dzieci Pierwszo-Komunijne, Strażaków, członków Związku Podhalan z pocztami sztandarowymi. Rodziców małych dzieci prosimy o przygotowanie swoich pociech do sypania kwiatków i dzwonienia dzwoneczkami.
  3. W środę kończymy Rok Szkoły. Uroczysta Msza św. o godz. 9.00.
  4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominać będziemy: w poniedziałek – św. Brata Alberta Chmielowskiego, w piątek – św. Alojzego Gonzagi. Wszystkim solenizantkom, solenizantom, składamy serdeczne życzenia, wielu łask Bożych.
  5. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiatki. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy parafian z os. Bartoszówka: Kołaciak Barbara nr 435, Wanat Danuta nr 434, Wójciak Katarzyna nr 432, Furca Krystyna nr 428; os. Furcówka: Tokarczyk Janina nr 427.
  6. Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego, w którym możemy przeczytać wiele ciekawych artykułów m.in. polecamy tekst dla rodziców o ciemnej stronie internetu.
  7. Wczoraj pożegnaliśmy śp. Bronisławę Faron z os. Jamne.

Wszystkim Gościom wypoczywającym na terenie naszej Parafii jak również naszym Parafianom życzymy błogosławionego i miłego tygodnia.