1. Przeżywamy dzisiaj Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to patronalne święto Liturgicznej Służby Ołtarza. Módlmy się za wszystkich aspirantów, ministrantów i lektorów aby nadal z radością służyli Bogu przy ołtarzu.
  2. Za tydzień, w I Niedzielę Adwentu dokonamy poświęcenia opłatków, które będzie można nabywać w zakrystii u p. Kościelnego. Cała ofiara z opłatków przeznaczona jest dla p. Kościelnego. Bóg zapłać.
  3. W tygodniu przeżywać będziemy I piątek, sobotę i niedzielę miesiąca. Spowiedź przed I piątkiem co dziennie od 16.00, w środę i czwartek zapraszamy dzieci i młodzież. Natomiast w sobotę zapraszamy na Różaniec wynagradzający o godz. 16.15. W przyszłą niedziele na sumie zmiana tajemnic różańcowych oraz składka na cele parafialne. Zapraszamy w strojach góralskich
  4. Zapraszamy na spotkanie lektorów w środę po Mszy św. wieczorowej.
  5. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominać będziemy:
  • We czwartek – święto św. Andrzeja Apostoła

Wszystkim obchodzącym swoje imieniny i rocznice, składamy najserdeczniejsze życzenia i zapraszamy do udziału w Eucharystii.

  1. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 900 prosimy mieszkańców Jamne Górne: Czajka Agnieszka nr 181, Kurnyta Agnieszka nr 181A, Bielska Dorota nr 177B, Bielska Anna nr 177, Jamińska Anna nr 175.
  2. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej w Gościu Niedzielnym znajdziemy kalendarz na nowy rok.
  3. W przyszłą niedzielę odbędzie się spotkanie Osób Niepełnosprawnych z naszego okręgu w Łącku o godz. 15.00.
  4. Dzisiaj po Mszy św. wieczorowej odbędą się rozważania biblijne. Serdecznie zaparzamy.

Wszystkim Gościom oraz Parafianom
życzymy  błogosławionego całego tygodnia !