1. Przeżywamy dzisiaj Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Od piątku trwa nowenna do Ducha Świętego, gdyż przyszła niedziela to Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Tzw. Zielone Święta. Prosimy o tradycyjne przyozdobienie domów zielonymi gałązkami. W drugi dzień tych świąt, a więc w przyszły poniedziałek nabożeństwo na cmentarzu. Prosimy o uporządkowanie grobów.
  2. Dziś na sumie rozpoczynamy nabożeństwa Fatimskie związane z 13. dniem miesiąca.
  3. Dziś również w Ochotnicy Dolnej Odpust Parafialny.
  4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominać będziemy: w poniedziałek – św. Macieja, Apostoła, we wtorek św. Zofii, w środę – św. Andrzeja Boboli, patrona Polski, w piątek św. Stanisława Papczyńskiego. Wszystkim solenizantkom, solenizantom składamy serdeczne życzenia, zdrowia i wielu łask Bożych.
  5. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość Kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy parafian z os. Forendówki: Faltyn Maria nr 390B, Orawiec Małgorzata nr 390; os. Ustrzyk: Młynarczyk Józefa nr 387B, Chlipała Agnieszka nr 387, Jurkowska Władysława nr 383A.
  6. Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego, w którym możemy przeczytać m.in. o dzieciach, które żyją, choć nie dawano im na to szans.

Wszystkim Gościom wypoczywającym na terenie naszej Parafii jak również naszym Parafianom życzymy błogosławionego i miłego tygodnia.