1. Przeżywamy dzisiaj Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, tzw. Zielone Święta. Wzywajmy często Ducha Świętego, aby nas prowadził drogami Bożymi we wszelkich naszych poczynaniach do prawdziwej radości i obfitego owocu naszych wysiłków. Przyszła niedziela to Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.
  2. Jutro święto NMP Matki Kościoła. Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Po Mszy świętej wieczorowej pójdziemy z modlitwą na cmentarz.
  3. W czerwcu zachęcamy do odmawiania litanii do NSPJ.
  4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominać będziemy: we wtorek – św. Barnabę Apostoła, w środę – św. bł. Romana Sitkę, bł. Celestynę Faron i Towarzyszy Męczenników, w czwartek – Jezusa Chrystusa- Najwyższego Kapłana, w piątek – bł. Michała Kozala, bpa i męcz. Wszystkim solenizantkom, solenizantom składamy serdeczne życzenia wielu łask Bożych.
  5. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiatki. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy parafian z os. Potok Jurkowski: Sikora Maria nr 26, Urbaniak Krystyna nr 25, Puchomirska Monika nr 24; os. Przełęcz Knurowska: Biel Maria nr 83, Biel Monika nr 83B.
  6. Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego, w którym możemy znaleźć wiele ciekawych artykułów m.in. płyta CD – zawierająca przemówienia Jana Pawła II z pierwszej pielgrzymki do Polski.
  7. W sobotę po Mszy o godz. 18.00 zapraszam na krótkie spotkanie Radę parafialno-synodalną.
  8. Jurto o godz. 15.00 pogrzeb śp. Katarzyny Orawiec z os. Forendówki.

Wszystkim Gościom wypoczywającym na terenie naszej Parafii jak również naszym Parafianom życzymy błogosławionego i miłego tygodnia.