1. Przeżywamy dzisiaj Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, tzw. Zielone Święta. Wzywajmy często Ducha Świętego, aby nas prowadził drogami Bożymi we wszelkich naszych poczynaniach do prawdziwej radości i obfitego owocu naszych wysiłków. Przyszła niedziela to Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Dzisiaj kończymy okres Wielkanocny.
  2. Jutro święto NMP Matki Kościoła. Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Po Mszy świętej wieczorowej pójdziemy z modlitwą na cmentarz.
  3. Zbliża się Boże Ciało. Jest pozwolenie na dłuższą procesję. Dlatego prosimy o przygotowanie ołtarzy przez rodziny i ich sąsiadów: Maria i Jan Brusińscy – os. Iwanki 226; Janina i Józef Wygreccy – os. Kopcówka 297; Kazimiera i Ludwik Wójciak – os. Iwanki 223; Józefa i Stanisław Chlipała – os. Zawady 216
  4. W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominać będziemy:
  • w środę: św. Filipa Nereusza, zakonnika
  • we czwartek: święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana
  • w sobotę: św.  Urszuli Ledóchowskiej, zakonnicy

Wszystkim solenizantom tego tygodnia, składamy serdeczne życzenia,
przede wszystkim wielu łask Bożych i zapraszamy na Msze Świętą.

  1. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy mieszkańców os. Jamne Górne: Czajka Agnieszka nr 181, Kurnyta Agnieszka nr 181A, Bielska Dorota nr 177B, Bielska Anna nr 177, Jamińska Anna nr 175.
  2. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej w Gościu Niedzielnym m.in. Europa powoli się otwiera po pandemii. Co to oznacza dla pielgrzymów i turystów?

  

Wszystkim Gościom wypoczywającym na terenie naszej Parafii
jak również naszym Parafianom życzymy miłego tygodnia