1. Przeżywamy Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego. Jest to największe święto w naszej wierze, niosące wiele nadziei i miłości od Chrystusa Dobrego Pasterza. Przedłużeniem tej radości będzie Oktawa Wielkanocna.
  2. Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się czynnie w organizację i przeżycie Triduum Paschalnego. Dziękuję Akcji Katolickiej oraz młodzieży za przygotowanie Ciemnicy i Grobu Pańskiego, mieszkańcom os. Czajki za dekorację Krzyża Misyjnego. Ks. Pawłowi za przygotowanie Liturgii Wielkiego Tygodnia i czuwanie nad służbą liturgiczną. Dziękuję Druhom naszej OSP i Góralom za pełnienie honorowej straży przy Grobie Pańskim. Dziękuję Ministrantom i Lektorom za posługę podczas Triuduum oraz za czuwanie przy Ciemnicy i Grobie. Dziękuję pani Organistce wraz z chórem za piękno śpiewu i panu Kościelnemu. Pani Teresie z kwiaciarni za piękne kwiaty i dekoracje. Dziękuję młodzieży i DSM oraz wszystkim, którzy przychodzili na adorację według ustalonego porządku. Dziękuję niosącym feretrony i pocztom sztandarowym oraz wszystkim delegacjom, które włączyły się w procesję rezurekcyjną. Bóg Wom zapłać.
  3. Jutro Poniedziałek Wielkanocny. Msze św. o godz. 7.00, 9.00. 11.00. Nie ma Mszy w Jamnem oraz o 16.00. Jutro składka na tacę będzie przeznaczona na KUL oraz UPJPII w Krakowie.
  4. Przyszła niedziela to Święto Bożego Miłosierdzia. Odpust w Tylmanowej.
  5. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy parafian z os. Gronie: Rusnak Katarzyna nr 50B, Fisiorek Janina nr 65A; os. Marciny: Gołdyn Czesława nr 49A, Gołdyn Janina nr 50, Kowalczuk Elżbieta nr48.
  6. We wtorek o godz. 14.00 pogrzeb śp. Stanisława Króla z os. Forendówki.

 

Wszystkim Gościom wypoczywającym na terenie naszej Parafii jak również naszym Parafianom życzymy Zdrowych i Błogosławionych Świat Wielkanocnych i miłego tygodnia