1. Przeżywamy Uroczystość NMP Bożej Rodzicielki – Nowy Rok. Jest to także I niedziela stycznia o godz. 11 zmiana tajemnic różańcowych oraz Msza w oprawie góralskiej. Serdecznie dziękujemy za podtrzymywanie tradycji.
  2. W najbliższy piątek przypada uroczystość Objawienia Pańskiego, czyli Trzech Króli. Msze św. jak w każdą niedzielę. Po każdej Mszy św. poświęcenie złota, kadzidła i kredy. Będzie to równocześnie Dzień Diecezjalnego dzieła Misyjnego, w którym pomodlimy się zwłaszcza misjonarzy pochodzących z naszej diecezji. Ich też będziemy wspierać naszymi ofiarami składanymi na tacę. Natomiast po sumie nastąpi rozesłanie kolędników misyjnych, którzy zapukają do naszych domów. Prosimy o ich życzliwe przejęcie. Ofiary złożone przy tej okazji będą przekazane naszym misjonarzom.
  3. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca stycznia. W sobotę zapraszamy na godz. 16.30 na różaniec fatimski, wynagradzający Niepokalanemu Sercu NMP. Spowiedź pół godziny przed każdą Mszą święta. Natomiast I czwartek o godz. 16.00 zapraszamy na adorację.
  4. Plan Kolędy: https://www.ochotnicagorna.pl/wizytacja-duszpasterska-20162017/
  5. W przyszłą niedzielę przypada święto Chrztu Pańskiego, kończy się okres Bożego Narodzenia.
  6. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła w najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy parafian z os. Potok Jurkowski: Jurkowska Aneta nr 30, Faltyn Ewa nr 29, Groń Janina nr 28, Gołdyn Maria nr 27, Sikora Maria nr 26.
  7. Wczoraj pożegnaliśmy śp. Antoniego Foks z os. Jamne Górne.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy Zdrowego i Błogosławionego Nowego Roku.  Szczęść Boże!