1. Rozpoczęliśmy Wieki Post. Przypominamy, że Droga Krzyżowa w każdy piątek o 17.00, a po niej Eucharystia z kazaniem pasyjnym. Natomiast o godz. 20.00 Droga Krzyżowa dla młodzieży i wszystkich chętnych. Nabożeństwo Gorzkich Żali w każdą niedzielę po Mszy sprawowanej o godz. 9.00 i 11.00. Serdecznie zapraszamy na te wielkopostne nabożeństwa.

2. Za tydzień składka na WSD w Tarnowie oraz dzień modlitw za misjonarzy

3. W tym tygodniu zapraszamy na spotkania katechetyczne na Msze wieczorowe. We wtorek klasa I Gimnazjum, czwartek klasa II Gimnazjum, w piątek klasa III Gimnazjum wraz z rodzicami. Natomiast Dzieci Komunijne zapraszamy w środę. W najbliższą środę na godz. 16.30 zapraszamy wszystkie dzieci na Drogę krzyżową przygotowaną przez Dzieci Komunijne.

4. Dziękujemy parafiankom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy parafian z os. Kopcówka: Łętowska Jadwiga nr 300A, Czajka Krystyna nr 301, Dłubacz Małgorzata nr 299, Hubiak Magdalena nr 301A, Polczyk Magdalena nr 298.

5. Zachęcamy do czytania gościa niedzielnego, w którym znajdziemy książeczkę z rachunkiem sumienia oraz o pierwszym w historii spotkaniu papieża z patriarchą moskiewskim.

6. Dziękujemy Panu Józefowi Jamińskiemu za zrobienie pięknej dekoracji wielkopostnej figury Pana Jezusa dźwigającego Krzyż oraz Szymona. Bóg zapłać.

Wszystkim gościom wypoczywającym na terenie naszej parafii oraz parafianom życzymy błogosławionego i miłego tygodnia.