1. Dzisiejsza niedziela to dzień modlitw za misjonarzy oraz jako jałmużna składka na WSD w Tarnowie. Bóg zapłać.

2. Za tydzień po sumie nie będziemy śpiewać Gorzkich Żali, tylko będzie odśpiewana Droga Krzyżowa „Ślad Losu” w wersji Redemptorystów z Tuchowa. Modlitwie przewodniczyć będzie zespół Confesio z Limanowej. Serdecznie zapraszamy.

3. Dziękujemy parafiankom, które w ostatnim tygodniu zadbały o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy parafian z os. Kopcówka: Czajka Józefa nr 296, Wygrecka Janina nr 297 oraz z Jaszcze Górne: Kołaciak Maria nr 291, Urbaniak Magdalena nr 287, Królczyk Elżbieta nr 284.

4. Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego, w którym możemy przeczytać wiele ciekawych artykułów m.in. Czym jest prawdziwy żal za grzechy? Do Gościa dołączona jest płyta CD z Gorzkimi Żalami. Do słuchania w domu, w drodze do pracy. Przeznaczona jest szczególnie dla tych, którzy nie mogą przyjść do kościoła.

5. Przekazaliśmy 30 intencji pogrzebowych za śp. Grzegorza Kołaciaka, która odprawia O. Tomasz Bajda w Łodzi i 16 intencji pogrzebowych za śp. Jan Lupę, które odprawia ks. Andrzej Wilk w Dębicy.

6. W piątek pożegnaliśmy śp. Stefanię Szlaga z Jamnego.

Wszystkim gościom wypoczywającym na terenie naszej parafii oraz parafianom życzymy błogosławionego i miłego tygodnia