1. Dzisiaj przeżywamy Rocznicę Poświęcenia naszego Kościoła. Dziękujmy Bogu za wszystkich, którzy ten kościół budowali oraz prośmy za całą naszą wspólnotę parafialną, by wszyscy z tego świętego miejsca zawsze chętnie korzystali i byli za niego odpowiedzialni. Jutro przypada kolejna rocznica śmierci budowniczego naszej świątyni ks. Prałata Leopolda Misterki. Zapraszamy na Msze wieczorową sprawowaną za Jego duszę.

2. Przed wszystkimi świętymi pragniemy odwiedzić chorych. Prosimy o zgłaszanie do zakrystii. Do chorych udamy się w sobotę od godziny 8.15. Prosimy o dwa samochody na górą i dolną część parafii.

3. Przed nami ostatnie dni października. Wykorzystajmy je, aby wziąć udział w nabożeństwach różańcowych. W sobotę ostatnie nabożeństwo.

4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w środę święto Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Wszystkim solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia. Natomiast przyszła niedziela to Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 11.00 oraz o 14.00. Po Mszy o 14.00 nieszpory żałobne i procesja na cmentarz z różańcem z wypominkami. 1 listopada przy wejściu na cmentarz od rana lektorzy będą zbierali ofiary na WSD w Tarnowie. W związku z tym, że za tydzień jest I niedziela listopada i dzień Wszystkich świętych zmiana tajemnic różańcowych za 2 tygodnie. Spowiedź przed Uroczystością Wszystkich Świętych w piątek i sobotę od godz. 16.00

5. Przypominamy o segregowaniu odpadów. Gdyż można zauważyć wiele zniczy wśród traw.

6. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy parafian z os. Forendówki: Cebula Kunegunda, Orawiec Stanisława nr 390 A, Faltyn Maria nr 390 B, Gawron Małgorzata nr 390 i Faltyn Krystyna nr 390 C.

7. Zapraszamy do czytania Gościa Niedzielnego w którym możemy przeczytać o kanonizacji świętych małżonków Zelii i Ludwiku Martin, rodzicach św. Teresy.

Wszystkim gościom i parafianom życzymy miłego i błogosławionego tygodnia.