1. Przeżywamy święto Najświętszej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Módlmy się z wszystkie katolickie rodziny, aby były domowymi Kościołami.

2. Od jutra rozpoczynamy wizytę duszpasterską w parafii zwaną „kolęda”. Kapłan przybywa do naszych domów z Bożym błogosławieństwem. Na czas kolędy prosimy wyłączyć telewizory i pozamykać domowe pieski. W miarę możliwości zapraszamy wszystkich domowników na wspólna modlitwę i rozmowę. Program kolędy:

3. W czwartek przypada Stary Rok. Nabożeństwo na zakończenie Starego Roku o godz. 16.00. Podczas uroczystej Eucharystii podziękujemy Bogu za miniony rok i przeprosimy Go za wszystkie nasze grzechy i zaniedbania. Serdecznie zapraszamy na to nabożeństwo.

4. W piątek 1 styczni, uroczystość NMP Bożej Rodzicielki. Msze św. jak w każda niedzielę. Jest to również I piątek. W tym dniu na Mszach o godz. 9.00 i 11.00 wystąpi kapela „Górne Łososinioki”. Będzie możliwość zakupu ich płyty. Spowiedź z racji I piątku będzie codziennie pół godziny przed Mszą św.

5. Najbliższa sobota to I, dlatego o godz. 8.00 nabożeństwo Fatimskie. Serdecznie zapraszamy

6. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 10.00 prosimy parafian z os. Czepiele: Urbaniak Lucyna nr 334,oraz z os. Białówka: Doleńska Maria nr 333, Bielska Maria nr 332, Jurkowska Joanna nr 331, Siuty Artur nr 329.

7. We wtorek o godz. 14.00 pogrzeb śp. Józefy Galik z Jamnego.

Wszystkim gościom i parafianom życzymy zdrowych i Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia