1. Serdecznie zapraszamy do licznego uczestnictwa na Msze święte Roratnie sprawowane o godz. 17.00.

2. Serdecznie dziękujemy za zbiórkę do puszek na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie. Bóg zapłać.

3. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy w poniedziałek św. Ambrożego, patrona pszczelarzy, we wtorek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. W naszym kościele o 7.00, 9.00 oraz 17.00. W tym dniu rozpoczniemy Rok Miłosierdzia. Wszystkim solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia wielu łask Bożych.

4. Zapraszamy na dni katechetyczne: dzieci komunijne wraz z rodzicami w środę na godz. 17.00, w czwartek klasa I i II gimnazjum, w piątek klas III gim.

5. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy parafian z os. Szpuntówka: Czajka Stanisława nr 359, Piszczek Agata nr 359A, Królczyk Małgorzata nr 354, Piszczek Danuta nr 359B, Chlipała Stanisława nr 352.

6. Zapraszamy do czytania Gościa Niedzielnego w którym możemy przeczytać o dwóch polskich franciszkanach, którzy w sobotę zostali beatyfikowani w Peru.

7. Dzisiaj również wolontariusze z naszego gimnazjum będą sprzedawać kartki i inne ozdoby świąteczne. Zdobyte środki zostaną przekazane Misjonarkom Klaretynkom pracującym w Indonezji i pomogą w zrealizowaniu projektu „WELULI”. Za każdą ofiarę składamy – Bóg zapłać!

8. W zakrystii można zakupić świece na stół wigilijny. Kupując święcę wspieramy Dzieło Pomocy Dzieciom.

9. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp. + Jan Lupa z os. Jaszcze.

Wszystkim gościom i parafianom życzymy miłego i błogosławionego tygodnia