1. Przeżywamy dzisiaj niedzielę „Laetare”, czyli radości z bliskiego już czasu Paschy naszego Pana Jezusa Chrystusa. Nasza radość jest tym większa, że od czwartku rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi Ks. Szymon Kula, Salwatorianin. Szczegółowy program: Jest również w gablocie i na stronie internetowej

2. W dzisiejszą niedzielę o godz. 11.00 zmiana tajemnic różańcowych.

3. W najbliższą środę do naszej szkoły przybędzie wizytacja katechetyczna przed wizytacją Biskupią, która odbędzie się 28 i 29 maja.

4. We czwartek rozpoczynamy nowennę przed uroczystością św. Józefa

5. Dziękujemy parafiankom, które w ostatnim tygodniu zadbały o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 18.00 (po Mszy rekolekcyjnej) prosimy parafian z Jaszcze Górne: Krzysko Maria nr 263, Czajka Jadwiga nr 261, Wójciak Zofia nr 260, Babik Małgorzata nr 254, Król Janina nr 256A.

6. Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego, w którym możemy przeczytać wiele ciekawych artykułów m.in. o chrzcie Mieszka oraz kiedy spowiedź jest szczera?

7. W zakrystii można nabyć Caritasowskie Baranki wielkanocne oraz świece. Ofiary przeznaczone są na dzieło pomocy biednym.

8. Ogłoszenie: Zarząd Stowarzyszenia LGD „Gorce-Pieniny” w porozumieniu z Wójtem Gminy Ochotnica Dolna informuje, że w dniu 9 marca tj. w środę, w godzinach od 9.00 do 15.00 można zgłaszać się po jabłka, które przekazane będą nieodpłatnie w ilości 1 skrzynka na numer domu. Miejsce poboru przy budynku Zakładu gospodarki Komunalnej w Ochotnicy Dolnej.

9. Sołtys informuje o spotkaniu w WOK w sprawie budżetu sołectwa w dniu 13 marca godz. 10.00

10. Pan Fisiorek Stanisław zaprasza na wyjazd do Kalwarii Zebrzydowskiej w Wielki Czwartek o godz. 8.00 obok Szkoły.

Wszystkim gościom wypoczywającym na terenie naszej parafii oraz parafianom życzymy błogosławionego i miłego tygodnia