1. Przeżywamy Uroczystość Bożego Narodzenia. Msze święte jak w każdą niedzielę. Jutro w drugi dzień świat – św. Szczepana nie ma Mszy w Jamnem oraz po południu o godz. 1600. Rozpoczynamy również Oktawę Bożego Narodzenia. Jutro na każdej Mszy świętej poświęcenie owsa. Składka w tym dniu przeznaczona będzie na UPJPII w Krakowie i Tarnowie.
  2. W piątek rozpoczniemy wizytę duszpasterską w parafii. Bardzo prosimy o przygotowanie stołu: na stole nakrytym białym obrusem stawiamy krzyż, zapalone świece, Pismo Święte, wodę święconą i kropidło. Dzieci i młodzież uczęszczająca na katechizację przygotowuje także zeszyt od religii. Szczegółowy plan w gablocie i na stronie parafialnej: www.ochotnicagorna.pl
  3. W piątek święto św. Jana Apostoła – poświęcenie wina, natomiast w sobotę świętych Młodzianków męczenników.
  4. Najbliższa niedziela to święto Świętej Rodziny.
  5. Składamy podziękowania tym wszystkim, którzy pomogli nam przygotować kościół na święta: panom: Janowi i Tadeuszowi Wójciakom za choinki, pani z naszej kwiaciarni, Teresie Czajce, za dekoracje, Rodzicom i Dzieciom Komunijnym za ubierane choinek, dzieciom ze szkoły za ozdoby choinkowe, Związkowi Podhalan za zrobienie Szopki. Wszystkim za wszystko Bóg zapłać.

 Wszystkim parafianom i gościom życzymy Zdrowych
i Błogosławionych Świąt Bożego narodzenia.  Szczęść Boże!