1. Przeżywamy Drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia – św. Szczepana. Nie ma Mszy w Jamnem oraz po południu o godz. 16.00. Na każdej Mszy świętej poświęcenie owsa. Składka w tym dniu przeznaczona będzie na UPJPII w Krakowie i Tarnowie. Bóg zapłać.
  2. We wtorek rozpoczniemy wizytę duszpasterską w parafii. Kapłan przybywa do naszych domów z Bożym błogosławieństwem. Na czas kolędy prosimy o przygotowanie stołu z białym obrusem, lichtarzy z krzyżem, Pisma Świętego oraz wody święconej. Prosimy wyłączyć telewizory i pozamykać domowe pieski. W miarę możliwości zapraszamy wszystkich domowników na wspólna modlitwę i rozmowę. Program kolędy znajduje się tutaj: https://www.ochotnicagorna.pl/wizytacja-duszpasterska-20162017/
  3. W sobotę zakończymy Stary Rok. Nabożeństwo na zakończenie Starego Roku o godz. 16.00. Podczas uroczystej Eucharystii podziękujemy Bogu za miniony rok i przeprosimy Go za wszystkie nasze grzechy i zaniedbania. Serdecznie zapraszamy na to nabożeństwo.
  4. Następna niedziela to już  pierwsza niedziela stycznia. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych. Zapraszamy na Mszę z góralskim folklorem.
  5. W piątek po Mszy świętej wieczornej zebranie Związku Podhalan w Wiejskim Ośrodku Kultury.

 

Wszystkim parafianom i gościom życzymy Zdrowych i Błogosławionych Świąt Bożego narodzenia.  Szczęść Boże!