1. Przeżywamy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Dzisiejsza Uroczystość jest patronalnym świętem Służby Liturgicznej oraz Akcji Katolickiej. Módlmy się za wszystkich aspirantów, ministrantów i lektorów aby nadal z radością służyli Bogu przy ołtarzu. Również wszystkim członkom Akcji Katolickiej składamy życzenia. W naszej diecezji jest to również niedziela modlitw w intencji V synodu tarnowskiego.
  2. Za tydzień I niedziela adwentu oraz miesiąca grudnia. Na sumie zmiana tajemnic różańcowych. Zapraszamy w strojach góralskich. Składka na cele parafialne.
  3. W najbliższym tygodniu przeżywać będziemy I piątek oraz I sobotę miesiąca grudnia. Spowiedź przed I piątkiem w środę i czwartek od 16.00, w piątek spowiedź dla dorosłych. W I sobotę zapraszamy na godz. 16.30 – różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu NMP.
  1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w czwartek – św. Andrzeja Apostoła. Wszystkim solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia, zapraszamy na Eucharystię.
  2. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania Kościoła w najbliższą sobotę na godz. 9.00 zapraszamy mieszkańców os. Błaszczaki: Janczura Danuta nr 114, Urbaniak Anna nr 114, Kuziel Maria nr 113, Kuziel Lidia nr 113a; os. Bielskie: Wiercioch Katarzyna nr 110a.
  3. Dziś na sumie poświęcenie opłatków na stół wigilijny, które od tego tygodnia p. Organistka zaniesie popołudniami do naszych domów. Prosimy o jej przyjęcie.
  4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która znajduje się w przedsionku kościoła. W Gościu Niedzielnym m.in. art. o tym, że wstyd jako cnota, jest człowiekowi potrzebny.
  5. Przekazaliśmy gregorianki na grudzień do Zakonu Chrystusowców – ks. Roberta Biela za śp. Marię Urbaniak, śp. Bolesława Czajkę, śp. Kazimierza Błachuta, śp. Jana Forendę  oraz ks. Krzysztofowi Orłowi do Tarnowa – 18 int. za śp. Franciszka Jurkowskiego i 7 int. za śp. Stanisława Stefaniaka.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!