1. Przeżywamy dzisiaj Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Bóg zapłać za ofiary do puszek na UPJP II w Krakowie i Tarnowie.
  2. We czwartek przypada Uroczystość Bożego Ciała. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 10.00 z procesją oraz o 16.00. Nie ma Mszy w Jamnem, ani o 9. Po Mszy św. o 10 wyruszymy w procesji z Najświętszym Sakramentem do czterech ołtarzy, które prosimy zbudować podobne jak w ubiegłym roku wspólnym wysiłkiem czterech rodzin i ich sąsiadów: Maria i Jan Brusińscy – os. Iwanki 226; Janina i Józef Wygreccy – os. Kopcówka 297; Kazimiera i Ludwik Wójciak – os. Iwanki 223; Józefa i Stanisław Chlipała – os. Zawady 216.  Prosimy o zabranie na procesję Bożego Ciała baldachim, chorągwie, feretrony, poduszki procesyjne. Zapraszamy w strojach góralskich. Zapraszamy wszystkich ministrantów, lektorów, DSM, Dzieci które przeżywały rocznicę I Komunii św, Strażaków, członków Związku Podhalan z pocztami sztandarowymi. Rodziców małych dzieci prosimy o przygotowanie swoich pociech do sypania kwiatków i dzwonie dzwoneczkami.
  3. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominać będziemy: we wtorek – św. Antoniego, zakonnika; w środę – bł. Michała Kozala, bpa i męcz., w sobotę św. Brata Alberta Chmielowskiego zak. Wszystkim solenizantkom, solenizantom składamy serdeczne życzenia, zdrowia i wielu łask Bożych.
  4. We wtorek przypada również 13 dzień miesiąca. Zapraszamy Na nabożeństwo fatimskie o godz. 18.00.
  5. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość Kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania Kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy parafian z os. Puchry: Szlaga Anna nr 309a, Plewa Barbara nr 309b, Królczyk Magdalena nr 309, Czajka Maria nr 308, Czajka Elżbieta nr 306, Czajka Janina nr 306a.
  6. Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego, do którego dołączony jest dodatek „Pieśni eucharystyczne”.
  7. Wójt Gminy zaprasza wszystkich Mieszkańców sołectwa Ochotnica Górna do wzięcia udziału w wyborach Sołtysa sołectwa, które odbywają się w dniu dzisiejszym w godzinach od 8.00 do 18.00, w budynku Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej.

 Wszystkim Gościom wypoczywającym na terenie naszej Parafii jak również naszym Parafianom życzymy błogosławionego i miłego Tygodnia