1. Przeżywamy dzisiaj Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Jest to niedziela synodalna. Po Mszy św. wieczorowej zapraszam na spotkanie naszą radę synodalną.
  2. We czwartek przypada Uroczystość Bożego Ciała. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 10.00 z procesją oraz o 16.00. Nie ma Mszy w Jamnem, ani o 9.00. Po Mszy św. o 10.00 wyruszymy w procesji z Najświętszym Sakramentem do czterech ołtarzy, które prosimy zbudować – podobnie jak w ubiegłym roku – wspólnym wysiłkiem czterech rodzin i ich sąsiadów: Maria i Jan Brusińscy – os. Iwanki 226; Janina i Józef Wygreccy – os. Kopcówka 297; Kazimiera i Ludwik Wójciak – os. Iwanki 223; Józefa i Stanisław Chlipała – os. Zawady 216.  Prosimy o zabranie na procesję Bożego Ciała baldachimu, chorągwi, feretronów, poduszek procesyjnych. Zapraszamy w strojach góralskich. Zapraszamy wszystkich ministrantów, lektorów, DSM, Dzieci Pierwszo-Komunijne, Strażaków, członków Związku Podhalan z pocztami sztandarowymi. Rodziców małych dzieci prosimy o przygotowanie swoich pociech do sypania kwiatków i dzwonienia dzwoneczkami.
  3. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominać będziemy: we wtorek – św. Urszuli Ledóchowskiej. Wszystkim solenizantkom, solenizantom składamy serdeczne życzenia zdrowia i wielu łask Bożych.
  4. W tym tygodniu przypada również I piątek, I sobota i I niedziela czerwca. Zapraszamy na Msze wotywne. Spowiedź dla Dzieci Komunijnych i wszystkich chętnych przed Bożym Ciałem w środę od godz. 17.00. W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 zmiana tajemnic różańcowych oraz Msza św. w oprawie góralskiej, zapraszamy w strojach góralskich,  składka na cele parafialne.
  5. We czwartek kończymy nabożeństwa majowe, a od piątku zaczynamy nabożeństwo ku czci NSPJ.
  6. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła w najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy parafian z os. Ustrzyk: Filas Małgorzata nr 381A, Rusnak Anna nr 379, Rusnak Weronika nr 379A, Chryczyk Teresa nr 377, Hanula Anna nr 376A.
  7. Dziękujemy wszystkim, którzy brali udział w poświęceniu sztandaru naszej szkoły. Była to piękna i historyczna uroczystość.
  8. Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego, w którym możemy przeczytać m.in. o historii uroczystości Bożego Ciała.

 Wszystkim Gościom wypoczywającym na terenie naszej Parafii jak również naszym Parafianom życzymy błogosławionego i miłego Tygodnia