1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 11.00 oraz o 14.00 połączona z nieszporami żałobnymi. Po Mszy świętej w kościele odmówimy różaniec wypominkami.
  2. W całej naszej Ojczyźnie przez 3 dni zamknięte są cmentarze. Dlatego, też w przedsionku kościoła jest umieszczona puszka do której można składać ofiary dla WSD w Tarnowie. W imieniu Księdza Rektora dziękujemy za każdą ofiarę.
  3. Dziś od południa oraz przez jutrzejszy dzień można zyskiwać odpust zupełny przez nawiedzenie Kościoła i modlitwę: Wierzę w Boga i Ojcze nasz. Ponadto odpust zupełny za zmarłych można zyskiwać od 1 do 8 listopada. Wszystkie odpusty zyskujemy pod warunkami zwykłymi, czyli trzeba być w stanie łaski uświęcającej, przystąpić tego dnia do Komunii św., wyzbyć się przywiązania do grzechu i pomodlić się w intencjach wyznaczonych przez Ojca św.
  4. Jutro Dzień Zaduszny, czyli wspominamy wszystkich wiernych zmarłych. Msze św. o godz. 7.00, 9.00 oraz 17.00. W Oktawie Wszystkich Świętych różaniec z wypominkami przed Msza święta.
  5. W tym tygodniu przeżywać będziemy: I czwartek, piątek i I sobotę miesiąca. Spowiedź przed pierwszym piątkiem: w środę i czwartek od godz. 1600 – zapraszamy dzieci i młodzież. Piątek zostawmy starszym oraz tym którzy pracują. Adoracja codziennie od godz. 1600, zapraszamy do modlitwy. W I sobotę zapraszamy na Różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 1615
  6. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominać będziemy:
  • w środę – święto św. Karola Boromeusza, bpa

Wszystkim obchodzącym swoje imieniny i rocznice,
składamy najserdeczniejsze życzenia, wielu łask od Boga samego
i zapraszamy do udziału w Eucharystii.

 

  1. Dziękujemy parafianom, którzy w tym tygodniu zadbali o czystość Kościoła i złożyli ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godzinę 900, prosimy parafian z os. Forendówki: Chrobak Janina nr 392, Rusnarczyk Stefania nr 391, Polczyk Józefa nr 389, Cebula Bogumiła nr 389A, Cebula Kinga nr 389B.
  2. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym możemy przeczytać o czyśćcu, który jest przejawem miłosierdzia Bożego.

 

Wszystkim Gościom oraz Parafianom
życzymy błogosławionego całego tygodnia !