1. Przeżywamy dzisiaj Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, tzw. Zielone Święta. Wzywajmy często Ducha Św., aby nas prowadził drogami Bożymi we wszelkich naszych poczynaniach do prawdziwej radości i obfitego owocu naszych wysiłków. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę na cele parafialne.
  2. Przyszła niedziela to Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Za tydzień zbiórka do puszek na UPJPII w Krakowie i Tarnowie.
  3. Jutro święto NMP Matki Kościoła. Msze św. o godz. 7.00, 9.00 oraz 18.00. Po Mszy świętej wieczorowej pójdziemy z modlitwą na cmentarz.
  4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominać będziemy: w czwartek – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana; w piątek – bł. Bogumiła, bpa. Wszystkim solenizantkom, solenizantom składamy serdeczne życzenia, zdrowia i wielu łask Bożych.
  5. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość Kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania Kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy parafian z os. Stasichy: Furca Aniela nr 318a, Jagieła Małgorzata nr 314, Błachut Maria nr 314a, Runger Stanisława nr 313, Faltyn Michalina nr 312, Faltyn Janina nr 312a.
  6. Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego, w którym możemy przeczytać m.in. o tym, Jak pani Premier naszego kraju mówi o kapłaństwie swojego syna.
  7. Trwają zapisy na pielgrzymkę z Ochotnicy do Medjugorie w dniach 15-22 lipca br. Zapisy u pana Kazimierza Sikory lub Doroty Wójciak.

Wszystkim Gościom wypoczywającym na terenie naszej Parafii jak również naszym Parafianom życzymy błogosławionego i miłego Tygodnia