1. Przeżywamy V niedziele wielkanocną. Bóg zapłać za składkę na cele parafialne. Przypominamy, ze dzisiaj jest dzień flagi państwowej, prosimy o wywieszenie.
 2. Zachęcamy do dalszego śpiewania nabożeństw majowych. W kościele śpiewamy o godz. 17.45.
 3. Jutro przypada Uroczystość NMP Królowej Polski – Msze św. w naszym Kościele o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 16.00 nie ma Mszy na Jamnem. W tym dniu świętujemy rocznice konstytucji 3- maja. Na Mszy św. o 9.00 modlić się będziemy w intencji naszej Ojczyzny i po niej udamy się pod pomnik..
 4. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca. Zapraszamy na Msze św. wotywne. Spowiedź dla dzieci i młodzieży środa i czwartek o godz. 17.00
 5. W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominać będziemy:
 • we wtorek: św. św. Florian, męcz.
 • w czwartek : święto św. Filipa i Jakuba, Apostołów
 • w sobotę; uroczystość św. Stanisława, bpa głównego patrona naszej Ojczyzny

Wszystkim solenizantom tego tygodnia, szczególnie Strażakom składamy serdeczne życzenia, przede wszystkim wielu łask Bożych.

 1. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy mieszkańców os. Zawady: Błachut Leokadia nr 217, Chlipała Natalia nr 216, Koch Lucyna nr 214, Kurzeja Andrzej nr 215, Wygrecka Helena nr 205A.
 2. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej w Gościu Niedzielnym artykuł: Dlaczego św. Józef został patronem robotników.
 3. Za tydzień na Mszach świętych kazanie będzie głosić ks. Grzegorz Kubalica, misjonarz z Peru. Po Mszach św. będzie zbierał do puszek ofiary na jego misje.
 4. Odnowiliśmy figurę św. Kingi, planowana jest odnowa figury św. Marcina. Natomiast feretron Chrystusa Króla, który został przełamany nie da się odnowić, musimy zakupić nowy do procesji.

 

Wszystkim Gościom wypoczywającym na terenie naszej Parafii jak również naszym Parafianom życzymy miłego tygodnia