1. Przeżywamy 5 Niedzielę Wielkanocną.
 2. Jutro na godz. 16.00 zapraszam Dzieci Komunijne wraz z rodzicami.
 3. We wtorek o godz. 18.00 w naszej parafii udzielony będzie Sakrament Bierzmowania Młodzieży z Tylmanowej, Ochotnicy Dolnej oraz naszej Młodzieży. Spowiedź prze tą uroczystością jutro o godz. 17.00
 4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominać będziemy: we wtorek św. Józefa – Robotnika. W piątek św. Floriana, Patrona Strażaków. Wszystkim solenizantkom, solenizantom oraz Druhom naszej OSP składamy serdeczne życzenia, wielu łask Bożych.
 5. Jutro rozpoczynamy nabożeństwo majowe, które w dni powszechne będzie po Mszy świętej, a w niedziele po 9.00. Zachęcamy do odprawiana tego pięknego nabożeństwa przy Kapliczkach.
 6. W czwartek przypada Uroczystość NMP Królowej Polski – Msze św. w naszym Kościele o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 16.00 nie ma Mszy na Jamnem. Na sumie I Komunia Święta. 40-ścioro Dzieci przystąpi po raz pierwszy do Stołu Pańskiego.
 7. W tym tygodniu przypada również I czwartek, piątek, sobota i niedziela maja. Zapraszamy na Msze św. wotywne. Spowiedź przed każdą Msza świętą. I piątek od godz. 17.00. W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 zmiana tajemnic różańcowych oraz Msza św. w oprawie góralskiej, zapraszamy w strojach góralskich, składka na cele parafialne.
 8. 2 maja przypada dzień flagi narodowej. Zachęcamy do wywieszenia tych pięknych flag na naszych domach.
 9. Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego, w którym możemy przeczytać wiele ciekawych artykułów m.in. o nowej polskiej błogosławionej Hanie Chrzanowskiej, pielęgniarce.
 10. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy parafian os. Forendówki: Owczarkiewicz Beata nr 395A, Chrobak Irena nr 394B, Chrobak Małgorzata nr 394A, Król Janina nr 395B, Chrobak Helena nr 394.
 11. Przekazaliśmy intencje pogrzebowe ks. Robertowi Bielowi 2 gregorianki na maj za śp. Katarzynę Siuta oraz ks. Kazimierzowi Trybule – 7 int. za śp. Lucynę Welber.
 12. Wszystkim Gościom wypoczywającym na terenie naszej Parafii jak również naszym Parafianom życzymy miłego majowego tygodnia