1. Dzisiaj, czyli w V Niedzielę Wielkiego Postu, zasłaniamy krzyże na znak smutku z powodu naszych grzechów, gdyż one zaprowadziły Chrystusa na KRZYŻ. Zostaną one odsłonięte podczas liturgii Wielkiego Piątku.
  2. Dziękujemy za dzisiejszą składkę na cele remontowe w naszej parafii.
  3. Od czwartku rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi ks. Krzysztof Orzeł Dyrektor radia RDN Małopolska i Nowy Sącz. Szczegółowy program na kartkach oraz na stronie parafialnej.
  4. W tym tygodniu przeżywać będziemy I czwartek i I piątek kwietnia. Zapraszamy na Msze święte wotywne.
  5. Za tydzień będziemy przeżywać Niedzielę Palmową, którą rozpoczniemy Wielki Tydzień. Poświęcenie palm na sumie. Zgromadzimy się przed Kościołem koło Krzyża odczytamy Ewangelie i ruszymy procesją do Kościoła, aby uczestniczyć we Mszy św. Po Mszy św. konkurs palm organizowany przez Akcję Katolicką i WOK oraz konkurs stroików i ozdób świątecznych. W tym dniu Gorzkie Żale będą śpiewane tylko o godz. 15.00 i poprowadzi je ksiądz rekolekcjonista. Natomiast składka w tym dniu przeznaczona będzie na WSD w Tarnowie jako jałmużna wielkopostna.
  6. Dziękujemy Rodzicom oraz młodzieży bierzmowanej za tak liczy udział w sprzątaniu naszego kościoła. Dziękujemy za przekazany dar pieniężny, za który zakupimy nowy paschał i świece ołtarzowe. Do sprzątania kościoła w najbliższą sobotę na godz. 12.00 zapraszamy parafian z os. Ustrzyk: Chryczyk Teresa nr 377, Hanula Anna nr 376A, Kołat Janina nr 373, Dobrzyńska Monika nr 372A, Dobrzyńska Maria nr 372, Kurnyta Lucyna nr 370.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym artykuł: Bóg nie chce cierpienia. Bóg nie jest też powodem cierpienia.
  8. Przekazaliśmy gregoriankę na maj, za śp. Rozalię Franczyk, którą odprawiać będzie ks. Andrzej Wilk w Dębicy

                    Wszystkim gościom i parafianom życzymy  błogosławionego i miłego tygodnia!