1. Dzisiaj w V Niedzielę Wielkiego Postu zasłaniamy krzyże na znak smutku z powodu naszych grzechów, gdyż one zaprowadziły Chrystusa na KRZYŻ. Zostaną one odsłonięte podczas liturgii Wielkiego Piątku.
  2. Jutro przeżywamy Uroczystość św. Józefa. Natomiast Zwiastowanie Pańskie, z racji Niedzieli Palmowej, liturgicznie przeniesione jest na 9 kwietnia.
  3. Od czwartku rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne, zarówno szkolne i parafialne. Rekolekcje poprowadzi ks. Andrzej Bajorek, wikariusz parafii św. Kazimierza w Nowym Sączu. Szczegółowy program na kartkach znajdujących się w przedsionku kościoła oraz na stronie parafialnej w tym miejscu.
  4. Za tydzień będziemy przeżywać Niedzielę Palmową, którą rozpoczniemy Wielki Tydzień. Poświęcenie palm na sumie. Zgromadzimy się przed kościołem koło krzyża, odczytamy Ewangelię i ruszymy z procesją do kościoła, aby uczestniczyć we Mszy św. Po Mszy św. konkurs palm organizowany przez Akcję Katolicką i WOK. Natomiast składka w tym dniu na WSD w Tarnowie jako jałmużna wielkopostna.
  5. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 12.00 prosimy parafian z osiedla Potok Jurkowski: Jurkowska Monika nr 30a, Jurkowska Aneta nr 30, Faltyn Ewa nr 29, Groń Janina nr 28, Gołdyn Maria nr 27.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” artykuł „Msza św. w życiu św. O. Pio”.
  7. Pod kościołem nasi harcerze i wolontariusze z Szkolnego Koła Caritas prowadzą sprzedaż palm i innych ozdób wielkanocnych. Za każdą ofiarę i wsparcie składamy serdeczne Bóg zapłać.

Wszystkim gościom i parafianom życzymy  błogosławionego i miłego tygodnia.