1. Dzisiaj w V Niedzielę Wielkiego Postu zasłaniamy krzyże na znak smutku z powodu naszych grzechów, gdyż one zaprowadziły Chrystusa na KRZYŻ. Zostaną one odsłonięte podczas liturgii Wielkiego Piątku
 2. Bóg zapłać za składkę na WSD w Tarnowie.
 3. Od jutra Msze św. wieczorowe o godz. 18.00.
 4. Zapraszamy na spotkanie po Mszy św. wieczorowej, we wtorek – DSM, w środę – ministranci i lektorzy.
 5. Za tydzień będziemy przeżywać Niedzielę Palmową, którą rozpoczniemy Wielki Tydzień. Poświęcenie palm na sumie. Zgromadzimy się przed Kościołem. Przy Krzyżu odczytamy Ewangelię i ruszymy procesją do Kościoła, aby uczestniczyć we Mszy św. Po Mszy świętej odbędzie się konkurs palm w kategoriach na najładniej ubraną oraz najwyższą palmę. Ten konkurs organizuje nasza Parafia oraz Wiejski Ośrodek Kultury. Za tydzień nie ma Mszy św. w Kaplicy na Jamnym.
 6. We czwartek wieczorem rozpoczynamy rekolekcje parafialne oraz szkolne, które będzie głosił misjonarz Redemptorysta o. Mieczysław Babraj. Program:
 7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym art. dlaczego otruto ks. Franciszka Blachnickiego?
 8. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy mieszkańców Potok Jurkowski: Puchomirska Monika nr 24, Urbaniak Paulina nr 23F; os. Przełęcz Knurowska: Biel Maria nr 83, Biel Monika nr 83B; os. Bartoszówka: Kołaciak Barbara nr 435.
 9. W sobotę o godz. 12.00 udamy się do chorych. Zapisy w zakrystii. Prosimy o 2 samochody.
 10. Dzisiaj po Mszy św. wieczorowej zapraszamy na rozważania Biblijne.
 11. W zakrystii można nabyć baranki wielkanocne.
 12. W Niedzielę Palmową pod kościołem Młodzież z Szkolnego Koła Caritas oraz Harcerze przeprowadzą kiermasz świąteczny. Będzie można kupić m.in. palemki.
 13. Dzisiaj o godz. 17.30 spotkanie Związku Podhalan w WOK. Prosimy o stroje góralskie.

 

Wszystkim Gościom oraz Parafianom życzymy  błogosławionego całego tygodnia !

Szczęść Boże!