1. Dzisiaj drugie nabożeństwo 40-godzinne. Przed południem każdej Mszy św. będzie godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu, na którą zapraszamy tych, którzy byli na danej Mszy św. Od 13 do 15 będzie przerwa w adoracji. Natomiast o godz. 15.00 rozpocznie się dalsza adoracja, zapraszamy wtedy wszystkich czcicieli Miłosierdzia Bożego oraz tych którzy uczestniczyć będą na Mszy św. o godz. 16.00 W przyszłą niedzielę zakończenie nabożeństwa.
  2. Bóg zapłać za składkę na cele parafialne.
  3. Witamy wszystkich gości i tych którzy przeżywają pośród nas swoje ferie zimowe. Życzymy miłego odpoczynku w sercu Gorczańskich Gór.
  4. We wtorek zbiórka lektorów, natomiast w środę na Mszę św. wieczorową zapraszamy Dzieci Komunijne wraz z Rodzicami.
  5. W przyszłą niedzielę kazania wygłos, ks. Henryk Chlipała, misjonarz z Peru. Po Mszy św. będzie zbierał do puszki pod kościołem na cele misyjne.
  6. Również w przyszłą niedziele przepada 11 lutego Światowy Dzień Chorych. Na Mszy św. o godz. 11.00 będzie udzielany sakrament chorych dla starszych i chorych.
  7. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – św. Agaty, męcz – błogosławieństwo chleba i wody, we wtorek – św. Pawła Miki i Towarzyszy. Wszystkim Solenizantom składamy serdeczne życzenia, zdrowia i opieki Boga.
  8. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy mieszkańców Błaszczaki: Jamińska Katarzyna nr 121, Jurkowska Agnieszka nr 119A, Grzywnowicz Marzena nr 121A, Tokarczyk Justyna nr 123D, Knapik Michalina nr 11A.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym art. jak rozpoznać i rozwijać powołanie? oraz o największych kopanych otworach na świecie, które są dokonywane w Szaflarach.

Wszystkim Gościom oraz Parafianom
życzymy  błogosławionego całego tygodnia !