1. Dzisiaj drugie nabożeństwo 40-godzinne. Przed południem po każdej Mszy św. będzie godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu, na którą zapraszamy tych, którzy byli na danej Mszy św. Od 13 do 15 będzie przerwa w adoracji. Natomiast o godz. 1500 rozpocznie się dalsza adoracja, zapraszamy wtedy wszystkich czcicieli Miłosierdzia Bożego oraz tych którzy uczestniczyć będą na Mszy św. o godz. 1600 W przyszłą niedzielę zakończenie nabożeństwa.
  2. Bóg zapłać za składkę na cele parafialne. Zbieramy na nowy piec.
  3. W czwartek przypada Światowy Dzień Chorego. Serdecznie zapraszamy na Msze św. o godz. 1100 podczas której udzielany będzie sakrament chorych. Prosimy o przywiezienie chorych.
  4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w środę – św. Scholastykę, dziewicę. Wszystkim Solenizantom składamy serdeczne życzenia, zdrowia i opieki Boga.
  5. Dziękujemy parafianom, którzy w tym tygodniu zadbali o czystość kościoła i złożyli ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 900, prosimy parafian z os. Puchry: Królczyk Magdalena nr 309, Czajka Maria nr 308, Czajka Elżbieta nr 306, Plewa Barbara nr 309B, Czajka Janina nr 306A.
  6. W środę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie aspirantów. W przyszłą niedzielę na sumie włączymy ich do grona ministrantów. Zapraszamy rodziców i rodzinę aspirantów na tę uroczystość.
  7. W przyszłą niedziele po Mszy św. wieczorowej zapraszamy na spotkanie Grupę biblijną.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym jest m.in. artykuł: kto powinien decydować o tym, kiedy zaprzestać uporczywej terapii?

 

Wszystkim Gościom oraz Parafianom życzymy 
błogosławionego całego tygodnia !