1. Przyszła niedziela to Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa. Ta uroczystość poprzedzona będzie dniami modlitw o urodzaje. Rozpoczniemy od czwartku do soboty. Po Mszy świętej pójdziemy w procesji błagalnej wokół kościoła śpiewając litanię do Matki Bożej i Litanię do Wszystkich Świętych. Serdecznie zapraszamy.
  2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominać będziemy: we wtorek uroczystość św. Stanisława, Patrona naszej Ojczyzny. Wszystkim solenizantkom, solenizantom składamy serdeczne życzenia wielu łask Bożych.
  3. W piątek rozpoczniemy nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Zachęcamy do odprawiana nabożeństwa majowego przy kapliczkach oraz do udziału w kościele.
  4. W przyszłą niedzielę przypada 13. maja, na sumie rozpoczniemy nabożeństwa Fatimskie. Po Mszy św. pójdziemy z figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół kościoła.
  5. Wyrażamy wdzięczność Rodzicom Dzieci Komunijnych i Młodzieży Bierzmowanej za piękne świadectwo uczestnictwa w tych sakramentach oraz za dar ołtarza. Od Dzieci Komunijnych zakupiliśmy nowe świece przy tabernakulum, natomiast od młodzieży odnowiliśmy jedną puszkę do komunikowania. Bóg zapłać.
  6. Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego, w którym możemy znaleźć wiele ciekawych artykułów m.in. o bezbronnym dziecku, Alfim z Anglii, którego historia zjednoczyła w modlitwie ludzi na całym świecie.
  7. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy parafian os. Forendówki: Chrobak Janina nr 392, Rusnarczyk Stefania nr 391, Polczyk Józefa nr 389, Cebula Bogumiła nr 389A, Cebula Kinga nr 389B.
  8. W najbliższą sobotę w Kaplicy w Jamnem Msza św. o godz. 13.00 rozpoczynająca Redyk wiosenny.
  9. Przekazaliśmy intencje pogrzebowe ks. Jackowi Miszczakowi do Tarnowa – 35 int. za śp. Jana Forendę.

Wszystkim Gościom wypoczywającym na terenie naszej Parafii jak również naszym Parafianom życzymy miłego majowego tygodnia.