1. Przeżywamy VI niedzielę Wielkanocną. W naszej wspólnocie parafialnej witamy misjonarza ks. Grzegorza Kubalicę, który pracuje w Peru. Bóg zapłać za Jego kazania, a wam za dary do puszek na Jego misje.
  2. Przyszła niedziela to Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa. Ta uroczystość poprzedzona będzie dniami modlitw o urodzaje. Rozpoczniemy od czwartku do soboty. Po nabożeństwie majowym będziemy modlić się o urodzaje.
  3. W piątek rozpoczniemy nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  4. W czwartek przypada 13 maja, rocznica objawień Fatimskich. Zapraszamy na Różaniec wokół kościoła z Figurą po Mszy świętej.
  5. Zachęcamy do dalszego śpiewania nabożeństw majowych. W kościele śpiewamy o godz. 17.45.
  6. W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominać będziemy:
  • w piątek : święto św. Macieja Apostoła
  • w sobotę: św. Zofii

Wszystkim solenizantom tego tygodnia, składamy serdeczne życzenia, przede wszystkim wielu łask Bożych i zapraszamy na Msze Świętą.

  1. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy mieszkańców os. Zawady: Wygrecka Jolanta nr 204A, Szlaga Zofia nr 204, Jamińska Emilia nr 203; os. Skałka: Jurkowska Maria nr 202, Kołaciak Bernadetta nr 190.
  2. Zostały złagodzone zaostrzenia odnośnie limitów w Kościołach, dlatego wznawiamy Msze święte w Kaplicy na Jamnym. Za tydzień o godz. 10.00 pierwsza Msza św.
  3. We wtorek o godz. 14.00 pogrzeb śp. Maria Czajka z os. Jamne Górne.

 

Wszystkim Gościom wypoczywającym na terenie naszej Parafii jak również naszym Parafianom życzymy miłego tygodni