1. Przeżywamy VI niedzielę Wielkanocną jako Dzień Papieski, po sumie udamy się pod pomnik Papieża, gdzie odśpiewamy Barkę i złożymy kwiaty. Jutro natomiast o 1800 pomodlimy się w Gazdówce Wojtyłowej.
 2. Jutro z racji Dnia Papieskiego wyjątkowo Msza św. wieczorowa o godz. 170015 minut wcześniej odśpiewamy Majówkę.
 1. Przez dwa tygodnie będzie można oglądać w naszym   Kościele wystawę związaną ze 100-leciem urodzin św. Jana Pawła II. Wyrażamy wdzięczność naszemu Wiejskiemu Ośrodkowi Kultury za jej udostępnienie.
 2. Przyszła niedziela to Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa. Ta uroczystość poprzedzona będzie dniami modlitw o urodzaje. Rozpoczniemy w czwartek, a zakończymy w sobotę. Po nabożeństwie majowym będziemy modlić się o urodzaje.
 3. Nowe przepisy pozwalają już nam modlitwę w kościele 120 osób ! Zapraszamy Was drodzy, zwłaszcza w tygodniu na Eucharystie do naszego kościoła.
 4. Zachęcamy do dalszego śpiewania nabożeństw majowych. W kościele śpiewamy o godz. 1745
 5. W piątek rozpoczniemy nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
 6. W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominać będziemy:
 • w poniedziałek – św. Stanisława Papczyńskiego

Wszystkim solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia,
przede wszystkim wielu łask Bożych, zdrowia i pokoju serca.

 1. Serdecznie zapraszamy na codzienną adorację na godz. 1700 Podczas adoracji jest możliwość przystąpienia do spowiedzi świętej.
 2. Dziękujemy parafianom, którzy w tym tygodniu zadbali o czystość Kościoła i za ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła w najbliższą sobotę na godz. 900 prosimy parafian z os. Polaki: Czajka Krystyna nr 105, Królczyk Aniela nr 104, Zaziębło Małgorzata nr 103A, Wójciak Katarzyna nr 103D, Hubiak Danuta nr 101a.
 3. Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego, a w nim m.in. artykuł o tym, że niewiele brakowało, a Jan Paweł II by się nie urodził – o heroicznej decyzji Wojtyłów.

 

Wszystkim Gościom oraz Parafianom
życzymy  błogosławionego całego tygodnia !