1. Przyszła niedziela to Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa. Ta uroczystość poprzedzona będzie dniami modlitw o urodzaje, trwającymi od poniedziałku do środy. Po Mszy świętej pójdziemy w procesji błagalnej wokół kościoła śpiewając litanię do Matki Bożej i odmawiając Litanię do Wszystkich Świętych. Serdecznie zapraszamy.
  2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominać będziemy: w środę – NMP Wspomożycielki Wiernych, w piątek – św. Filipa Nereusza, kap. oraz Dzień Mamy. Wszystkim solenizantkom, solenizantom, a szczególnie Drogim Mamom składamy serdeczne życzenia, zdrowia i wielu łask Bożych.
  3. W piątek rozpoczniemy nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  4. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość Kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy parafian z os. Białówka: Adamczyk Sylwia nr 332, Migacz Irena nr 321c, Czajka Marzena nr 321, Czajka Sonia nr 321, Czajka Iwona nr 321, Walasik Maria nr 320, Chrobak Janina nr 321a. Prosimy o pomoc kilku Strażaków do rusztowań przy żyrandolach, będzie wymiana żarówek.
  5. Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego, w którym możemy przeczytać m.in. Co mają robić katolicy w świecie, który jak nigdy dotąd odrzuca Boga?
  6. Przekazaliśmy ks. Robertowi Bielowi w Częstochowie – gregoriankę na czerwiec za śp. Franciszka Jurkowskiego.

Wszystkim Gościom wypoczywającym na terenie naszej Parafii jak również naszym Parafianom życzymy błogosławionego i miłego tygodnia.