1. Dzisiaj drugie nabożeństwo 40-godzinne. Przed południem każdej Mszy św. będzie godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu, na którą zapraszamy tych, którzy byli na danej Mszy św. Od 13 do 15 będzie przerwa w adoracji. Natomiast o godz. 15.00 rozpocznie się dalsza adoracja, zapraszamy wtedy wszystkich czcicieli Miłosierdzia Bożego oraz tych którzy uczestniczyć będą na Mszy św. o godz. 16.00 W przyszłą niedzielę zakończenie nabożeństwa.
  2. Witamy wszystkich gości i tych którzy przeżywają pośród nas swoje ferie zimowe. Życzymy miłego odpoczynku w sercu Gorczańskich Gór.
  3. Dzisiaj w całej naszej Ojczyźnie zbierane są ofiary do puszek dla poszkodowanych przez trzęsienie ziemi w Syrii i Turcji. Bóg zapłać. Natomiast za tydzień składka na WSD w Tarnowie.
  4. Zakończyły się u nas ferie, dlatego powraca poranna Msza święta.
  5. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek – święto św. Cyryla i Metodego, Patronów Europy. Wszystkim Solenizantom składamy serdeczne życzenia, zdrowia i opieki Boga.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym art. dlaczego sanktuarium w Lourdes stało się miejscem szczególnym dla chorych.
  7. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy mieszkańców Marciny: Kowalczuk Elżbieta nr 48, Kurnyta Maria nr 47, Chryczyk Danuta nr 60, Niewiadomy Katarzyna nr 45, Niewiadomy Joanna nr 45A.
  8. Zostały odnowiony kielich mszalny oraz puszka do komunii świętej. Bóg zapłać Młodzieży bierzmowanej wraz z Rodzicami za ufundowanie puszki. Czekamy na dalsze odnowienia.
  9. Dzisiaj po Mszy św. wieczorowej zapraszamy na rozważania biblijne.
  10. Dyrekcja Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ochotnicy Górnej ogłasza, iż rozpoczęła się rekrutacja do oddziału przedszkolnego i pierwszej klasy. Szczegóły na stronie Szkoły.
  11. Zmarł śp. Józef Czajka z os. Jaszcze Górne. Pogrzeb w poniedziałek o godz. 13.00.

 

Wszystkim Gościom oraz Parafianom życzymy  błogosławionego całego tygodnia !

Szczęść Boże!