1. Dzisiaj rozpoczynamy tzw. Przed poście, czyli nabożeństwo 40-godzinne. Przed południem po każdej Mszy św. będzie godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu, na którą zapraszamy tych, którzy byli na danej Mszy św. Od 13 do 15 będzie przerwa w adoracji. Natomiast o godz. 15.00 rozpocznie się dalsza adoracja, zapraszamy wtedy wszystkich czcicieli Miłosierdzia Bożego oraz tych którzy uczestniczyć będą na Mszy św. o godz. 16.00. Tak będzie również przez kolejne dwie niedziele.
  2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – święto świętych Cyryla mnicha i Metodego bpa, patronów Europy. Wszystkim solenizantom składamy serdeczne życzenia, zdrowia i opieki Boga.
  3. Za tydzień składka na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.
  • W przyszłą niedzielę zapraszamy chętnych do rozważania Pisma świętego po Mszy świętej o godz. 16.00.
  1. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9:00 prosimy mieszkańców Ustrzyk: Chlipała Agnieszka nr 387, Jurkowska Władysława nr 383A, Faltyn Stanisława nr 386, Królczyk Władysława nr 383, Podlipni Teresa nr 386A.
  2. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W gościu niedzielnym m.in. o Światowym Dniu Chorego.
  3. Ostrzegamy przed oszustami. Zarówno tych, którzy dzwonią podając się za policjantów, lub świadków wypadków drogowych. Również przypominamy, o tych którzy stoją pod kościołem i niby zbierają za zgoda Parafii. My zawsze informujemy o takich składkach.
  4. We czwartek pożegnaliśmy śp. Józefę Gumienną z os. Jaszcze Dolne.

Wszystkim Gościom oraz Parafianom
życzymy 
błogosławionego całego tygodnia !