1. Trwają ferie zimowe w pozostałych województwach. Witamy wszystkich gości i życzymy miłego odpoczynku w sercu Gorczańskich Gór.
  2. Dzisiaj drugie nabożeństwo 40-godzinne. Przed południem po każdej Mszy św. będzie godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu, na którą zapraszamy tych, którzy byli na danej Mszy św. Od 13 do 15 będzie przerwa w adoracji. Natomiast o godz. 15.00 rozpocznie się dalsza adoracja, zapraszamy wtedy wszystkich czcicieli Miłosierdzia Bożego oraz tych którzy uczestniczyć będą na Mszy św. o godz. 16.00. W przyszłą niedzielę zakończenie nabożeństwa.
  3. Dziękujemy za składkę na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie. Bóg zapłać.
  4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W dzisiejszym „Gościu Niedzielnym” m. in. o najnowszej książce, w której papież Franciszek opowiada o swoich spotkaniach z św. Janem Pawłem II.
  5. Dziękujemy parafianom, którzy w tym tygodniu zadbali o czystość Kościoła i za ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła w najbliższą sobotę na godz. 900 – prosimy parafian z os. Jamne Górne: Buczek-Jagieła Dorota nr 170B, Kuziel Bożena nr 170, Foks Katarzyna nr 164, Lupa Janina nr 163A, Foks Kinga nr 158.
  6. Dyrekcja Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ochotnicy Górnej informuje, że od 17. do 21. lutego będą trwać zapisy do klasy 1. i oddziału przedszkolnego. Istnieje możliwość zapisu dzieci 5-letnich. Wnioski będą dostępne w sekretariacie i na stronie Szkoły. Serdecznie zapraszamy zainteresowanych rodziców.
  7. W Sobotę 22 lutego na terenie naszej gminy odbędzie się zimowy bieg GORCE Ultra–Trial. W konkursie udział weźmie 300. zawodników z całej Polski. Bieg rozpocznie się i zakończy pod naszym kościołem. Szczegóły całej trasy w gablocie w przedsionku kościoła.
  8. Spotkanie ministrantów i lektorów we wtorek po mszy św. wieczornej.
  9. W sobotę pożegnaliśmy śp. Jana Jagiełę z os. Gabrysie. Przez miłosierdzie Boże niech spoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

 

Wszystkim Gościom oraz Parafianom
życzymy  błogosławionego całego tygodnia !