1. Przeżywamy Oktawę Bożego Ciała. Zakończenie oktawy w czwartek wyjątkowo o godz. 17.30 Msza św., poświęcimy wtedy wianki i zioła oraz dokonamy błogosławieństwa małych dzieci.
  2. W piątek przypada Uroczystość NSPJ – dzień modlitw o świętość życia kapłańskiego. Nie ma postu.
  3. W przyszłą niedzielę 13 dzień miesiąca zapraszamy na różaniec fatimski po sumie oraz zbiórka do puszek na UPJPII w Krakowie i Tarnowie.
  4. Dziękujemy wszystkim za udział i przygotowanie procesji na Boże Ciało, szczególnie rodziną za przygotowanie ołtarzy: Maria i Jan Brusińscy, Janina i Józef Wygreccy, Kazimiera i Ludwik Wójciak, Józefa i Stanisław Chlipała.
  5. W przyszłą niedzielę na sumie będziemy przeżywać I rocznicę Komunii Świętej. Prosimy Dzieci z klasy IV oraz ich rodziców o spotkanie w środę po Mszy świętej. Spowiedź codziennie przed Msza Świętą.
  6. W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominać będziemy:
  • we wtorek: św. Jadwigi Królowej
  • w sobotę: wspomnienie Niepokalanego Serca NMP

Wszystkim solenizantom tego tygodnia, składamy serdeczne życzenia,
przede wszystkim wielu łask Bożych i zapraszamy na Msze Świętą.

  1. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy mieszkańców Jamne Górne: Foks Katarzyna nr 164, Lupa Janina nr 163A, Foks Kinga nr 158, Kaim Iwona nr 164, Foks Maria nr 158A.
  2. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej w Gościu Niedzielnym m.in. rozważania o Sercu Pana Jezusa.

Wszystkim Gościom wypoczywającym na terenie naszej Parafii
jak również naszym Parafianom życzymy miłego tygodnia