Przeżywamy X niedzielę zwykłą. Bóg zapłać za ofiarę do puszek na UPJPII w Krakowie i Tarnowie. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominać będziemy: w poniedziałek, św. Barnaby Ap. we wtorek – bł. Romana Sitki i Towarzyszy, w środę św. Antoniego z Padwy, w czwartek bł. Michała Kozala, męcz. Wszystkim solenizantkom, solenizantom składamy serdeczne życzenia, zdrowia i wielu łask Bożych.

  1. Jutro przypada 11. dzień miesiąca zapraszamy na modlitwę za Ojczyznę. Natomiast w środę przypada 13. czerwca, zapraszamy na procesje Fatimską po Mszy świętej-szczególnie Dzieci Komunijne.
  2. W tym tygodniu odbędą się spotkania katechetyczne. Na Msze św. o godz. 18.00 zapraszamy młodzież wraz z rodzicami według następującej kolejności: środa- kl. VI, w czwartek – kl. VII i II Gim, w piątek klasa III Gim. W środę po nabożeństwie zapraszam Radę Synodalną na spotkanie.
  3. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania Kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy parafian z os. z os. Ustrzyk: Czepiel Zofia nr 368, Chlebek Agata nr 365; os. Szpuntówka: Urbaniak Anna nr 361, Bulanda Barbara nr 360, Czajka Stanisława nr 359, Piszczek Agata nr 359A, Piszczek Danuta nr 359B.
  4. Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego, w którym możemy przeczytać m.in. o tym, że w Niemczech wystarczy donos od sąsiadów, aby specjalnie powołany urząd wtargnął w nocy do domu i zabrał rodzicom ich dzieci.

Wszystkim Gościom wypoczywającym na terenie naszej Parafii jak również naszym Parafianom życzymy błogosławionego i miłego tygodnia.