1. Przeżywamy 13 dzień miesiąca zapraszamy na różaniec fatimski po sumie. Bóg zapłać za ofiary do puszek na UPJPII w Krakowie i Tarnowie.
 2. Zachęcamy do śpiewania litanii do Najświętszego Serca Jezusowego. W kościele nabożeństwo śpiewane jest o godz. 17.45.
 3. W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominać będziemy:
 • w poniedziałek: bł. Michała Kozala, męczennika
 • w czwartek: św. Brata Alberta Chmielowskiego

Wszystkim solenizantom tego tygodnia, składamy serdeczne życzenia,
przede wszystkim wielu łask Bożych i zapraszamy na Msze Świętą.

 1. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy mieszkańców Jamne Górne: Stefaniak Janina nr 163C, Szlaga Janina nr 155H, Wygrecka Małgorzata nr 155D, Kulig Halina nr 155, Faron Maria nr 154.
 2. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej w Gościu Niedzielnym m.in. opowieść o kobiecie, której numer obozowy z Auschwitz ucałował papież Franciszek.
 3. Dziękujemy 4 rodziną za dar na zakup nowych figur procesyjnych do kościoła oraz odnowienie pięknych starych feretronów. Dziękujemy również ostatniej Młodej parze za dar na Kościół. Bóg zapłać.
 4. W 100 – tną rocznicę poświęcenia Polski NSPJ, bracia klerycy z WSD Redemptorystów w Tuchowie przygotowali nowe wydanie książki: Nowenna do Najsłodszego Serca Jezusowego, w cenie 5 złotych. Powyższa kwota zostanie przeznaczona na rzecz tuchowskiego seminarium.
 5. Gratulujemy dzieciom i młodzieży z naszego zespołu góralskiego za udział i zajecie wysokich miejsc w przeglądzie „Nuta Dunajca” w Maniowach.
 6. W przyszłą niedziele po Mszy św. wieczorowej w Wiejskim Ośrodku Kultury odbędzie się zebranie sprawozdawczo-wyborcze Gorczańskiego oddziału Związku Podhalan w Ochotniccy Górnej.  W imieniu zarządu prosimy o obowiązkowe przybycie.
 7. W gablocie znajduje się informacja o pomocy dla młodzieży w podejmowaniu pracy.

Wszystkim Gościom wypoczywającym na terenie naszej Parafii
jak również naszym Parafianom życzymy miłego tygodnia