1. Przeżywamy XI niedzielę zwykłą.
  2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominać będziemy w czwartek św. Alojzego Gonzagi, zak. Wszystkim solenizantkom, solenizantom składamy serdeczne życzenia, zdrowia i wielu łask Bożych.
  3. W piątek kończymy rok szkolny i katechetyczny. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 9.00. Natomiast za tydzień w niedziele przypada uroczystość św. Jana Chrzciciela, o godz. 13.00 odprawiona będzie na Gazdówce Wojtyłowej na Skałce Msza św.
  4. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy parafian z os. Szpuntówka: Chlipała Stanisława nr 352, Dawiec Bernadetta nr 351, Piszczek Stanisława nr 350, Lupa Lidia nr 354A; os. Mostkowe: Siuta Danuta nr 344.
  5. Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego, w którym możemy przeczytać m.in. o miejscu, które warto odwiedzić – sanktuarium NMP na Świętej Górze koło Gostynia.
  6. Za tydzień rozpoczynamy wakacje. Dlatego też Msze święte będą tylko wieczorem. Msze święte, które były przyjęte na przyszły tydzień, odprawimy w tym tygodniu.
  7. Przekazaliśmy intencje pogrzebowe ks. Robertowi Bielowi i jego klasztorowi: 33 int. śp. Józefa Jurkowskiego oraz 11 int. śp. Józefa Chrobaka.
  8. W środę pożegnaliśmy śp. Marię Baziuk z os. Ustrzyk.

 

Wszystkim Gościom wypoczywającym na terenie naszej Parafii jak również naszym Parafianom życzymy błogosławionego i miłego Tygodnia