1. Przeżywamy Oktawę Bożego Ciała. Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali piękne ołtarze i włączyli się czynnie w procesję Bożego Ciała. Zakończenie oktawy w czwartek wyjątkowo o godz. 17.30 Msza św., poświęcimy wtedy wianki i zioła oraz dokonamy błogosławieństwa małych dzieci.
  2. W piątek zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Uroczysta Msza święta o godz. 9.00. Zapraszamy dzieci i młodzież do spowiedzi pół godziny przed każdą Mszą świętą wieczorową.
  3. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominać będziemy: w środę – św. Alojzego Gonzagi, zakonnika; w piątek – Uroczystość NSPJ,(nie ma postu) w sobotę – narodzenie św. Jana Chrzcielna. Wszystkim solenizantkom, solenizantom składamy serdeczne życzenia zdrowia i wielu łask Bożych.
  4. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy parafian z os. Puchry: Urbaniak Maria nr 304a, Faron Krystyna nr 302, Gierczyk Monika nr 303, Gancarczyk Maria nr 306b, os. Kopcówka: Łętowska Jadwiga nr 300a.
  5. Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego, w którym możemy przeczytać o przesłaniu z Fatimy.
  6. W piątek i sobotę Związek Podhalan organizuje w Wiejskim Ośrodku Kultury oraz na Bacówce „U Bucka” warsztaty: Kuchnia pasterska- wyrób serów. W „Gazdówce Wojtyłowej” na Skałce w sobotę Msza o godz. 15.00. Więcej informacji na plakacie.
  7. Fundacja Wolna Republika Ochotnicka informuje, że w ramach projektu „Ochotnica i Tylmanowa – małe Ojczyzny”, w przyszłą niedzielę tj. 25.06. o godz. 10.00 w WOK w Ochotnicy Górnej odbędzie się darmowe szkolenie z zakresu tworzenia kopii cyfrowych i inwentaryzacji archiwalnych zdjęć. Szkolenie przeprowadzą pracownicy z Muzeum w Limanowej.
  8. Wczoraj pożegnaliśmy śp. Stanisława Stefaniaka z os. Jamne.

 Wszystkim Gościom wypoczywającym na terenie naszej Parafii jak również naszym Parafianom życzymy błogosławionego i miłego Tygodnia